Totem (7.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (31 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: Block
am: ጥምር

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ

en: Log in
am: ግባ

en: Close
am: ዝጋ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Edit comment
am: አስተያየትን አርትእ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
