Totem (7.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (51 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: user
eo: uzanto

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Post
eo: Afiŝo

en: Block
eo: Bloko

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Log in
eo: Ensalutu

en: 1 item | @count items
eo[0]: @count ero
eo[1]: @count eroj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Please enter some keywords.
eo: Bonvolu entajpi ŝlosilvortojn.

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.

en: Reset password
eo: Restarigi pasvorton

en: Reply
eo: Respondu

en: Edit comment
eo: Redaktu komenton

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon

en: Containing any of the words
eo: Enhavante iu el la vortoj

en: Containing the phrase
eo: Enhavante la frazon

en: Containing none of the words
eo: Enhavante neniujn el la vortoj

en: Only of the type(s)
eo: Nur el la tipo(j)

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: User menu
eo: Uzanta menuo
