Totem (7.x-1.0-alpha5) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Content
mk: Содржина

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Location
mk: Локација

en: Log in
mk: Најави ме

en: Reset password
mk: Барање нова лозинка

en: Edit comment
mk: Уредување коментар

en: User account
mk: Корисничка сметка
