Totem (7.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Log in
sr: Пријави се

en: Languages
sr: Језици

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Login attempt failed for %user.
sr: Покушај пријављивања није успео за корисника %user.

en: Reset password
sr: Поново подесите лозинку

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Footer First
sr: Прво заглавље
