Totem (7.x-1.0-alpha6) - en to br translation catalogue (17 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: user
br: implijer

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Filter
br: Sil

en: Introduction
br: Digoradur

en: About
br: Diwar-benn
