Totem (7.x-1.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (44 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Help
bs: Pomoć

en: Event
bs: Događaj

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: Continue
bs: Nastavi

en: All
bs: Sve

en: Post
bs: Članak

en: Block
bs: Blok

en: Location
bs: Lokacija

en: Members
bs: Članovi

en: Events
bs: Događaji

en: First name
bs: Ime

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: Please enter some keywords.
bs: Molimo unesite neke ključne riječi.

en: Languages
bs: Jezici

en: Reply
bs: Odgovori

en: Edit comment
bs: Uredi komentar

en: Send message
bs: Pošalji poruku

en: Containing any of the words
bs: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
bs: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
bs: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Only of the type(s)
bs: Samo tipa

en: Write new message
bs: Napiši novu poruku

en: Footer menu
bs: Footer meni
