Totem (7.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (71 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: user
hr: korisnik

en: Register
hr: Registriraj se

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Private
hr: Privatno

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Resources
hr: Resursi

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Event
hr: Događanje

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Upload
hr: Otpremi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Files
hr: Datoteke

en: All
hr: Svi

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Block
hr: Blok

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Media
hr: Mediji

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Log in
hr: Prijava

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavki

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Please enter some keywords.
hr: Molim unesite neke ključne riječi.

en: Languages
hr: Jezici

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Login attempt failed for %user.
hr: Neuspjeo pokušaj prijave od %user.

en: Reset password
hr: Poništi lozinku

en: Reply
hr: Odgovor

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Edit comment
hr: Uredi komentar

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Containing any of the words
hr: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
hr: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
hr: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Only of the type(s)
hr: Samo ove vrste

en: About
hr: Opis

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Dates
hr: Datumi

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Write new message
hr: Napiši novu poruku

en: Edit @type
hr: Uredi @type

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
hr: Prethodna akcija može biti <a href="!undo">vraćena</a>.

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
hr: Prevelik broj pogrešnih prijava s vaše IP adrese. Ova IP adersa je privremeno blokirana. Pokušajte ponovno kasnije, kontaktirajte administratore ili <a href="@url">zatražite novu lozinku</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
hr[0]: Prevelik broj pogrešnih prijava za ovaj račun. Privremeno je blokiran. Pokušajte ponovno kasnije, kontaktirajte administratore ili <a href="@url">zatražite novu lozinku</a>.
hr[1]: Više od @count pogrešne prijave za ovaj račun. Privremeno je blokiran. Pokušajte ponovno kasnije, kontaktirajte administratore ili <a href="@url">zatražite novu lozinku</a>.
hr[2]: Više od @count pogrešnih prijava za ovaj račun. Privremeno je blokiran. Pokušajte ponovno kasnije, kontaktirajte administratore ili <a href="@url">zatražite novu lozinku</a>.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Search is currently disabled.
hr: Pretraga je trenutačno onemogućena.
