Totem (7.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (44 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Resources
ka: რესურსები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Post
ka: პოსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Media
ka: მედია

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: Languages
ka: ენები

en: Login attempt failed for %user.
ka: %user-ის სისტემაში შესვლა ვერ მოხერხდა.

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Loading
ka: იტვირთება

en: Dates
ka: თარიღები
