Totem (7.x-1.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (46 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Private
mn: Хувийн

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Upload
mn: Оруулах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Post
mn: Бичлэг

en: Block
mn: Хавтан

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Edit comment
mn: Сэтгэгдэл засах

en: Send message
mn: Зурвас илгээх

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
