Totem (7.x-1.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (51 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: user
mr: सदस्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Register
mr: नोंदणी

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Private
mr: खाजगी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Resources
mr: संसाधने

en: File
mr: फाईल

en: register
mr: नोंदणी

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Advanced search
mr: विस्तृत शोध

en: Upload
mr: अपलोड

en: Files
mr: फाईल्स

en: All
mr: सर्व

en: Post
mr: लेख

en: Block
mr: भाग

en: Filter
mr: गाळणी

en: Location
mr: स्थळ

en: Step 1
mr: १ पायरी

en: Step 2
mr: २ पायरी

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Close
mr: बंद

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Please enter some keywords.
mr: कृपया शोधण्यासाठी शब्द लिहा

en: Languages
mr: भाषा

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: Login attempt failed for %user.
mr: %user ची येण्याची नोंद असफल

en: Reply
mr: प्रतिसाद

en: Edit comment
mr: प्रतिक्रिया संपादित करा

en: Containing any of the words
mr: या पैकी कुठलाही शब्द

en: Containing the phrase
mr: हे वाक्य

en: Containing none of the words
mr: यापैकी कुठलाही शब्द नको

en: Only of the type(s)
mr: केवळ याच प्रकारात

en: Basic page
mr: साधे पान
