Totem (7.x-1.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (86 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: user
ca: usuari

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Private
ca: Privat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Resources
ca: Recursos

en: Overview
ca: Resum

en: File
ca: Fitxer

en: register
ca: registreu-vos

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Upload
ca: Puja

en: Continue
ca: Continua

en: Files
ca: Fitxers

en: All
ca: Tot

en: Post
ca: Enviament

en: Block
ca: Bloc

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Media
ca: Multimèdia

en: Introduction
ca: Introducció

en: Members
ca: Membres

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Log in
ca: Entra

en: Close
ca: Tanca

en: 1 item | @count items
ca[0]: 1 element
ca[1]: @count elements

en: Community
ca: Comunitat

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Please enter some keywords.
ca: Introduïu algunes paraules clau.

en: Languages
ca: Llengües

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Sorry, unrecognized username or password.
ca: Ho sentim, el nom d'usuari o la contrasenya no són correctes.

en: Login attempt failed for %user.
ca: L'intent d'inici de sessió ha fallat per a %user.

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Reset password
ca: Inicialitza contrasenya

en: Reply
ca: Respon

en: Loading
ca: Carregant

en: Edit comment
ca: Edita el comentari

en: Featured
ca: Distintiu

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Only of the type(s)
ca: Només del/dels tipus

en: About
ca: Detalls

en: Report
ca: Informe

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Main menu
ca: Menú principal

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: Resource
ca: Recurs

en: Write new message
ca: Escriu un nou missatge

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
ca: L'acció anterior pot ser <a href="!undo">desfeta</a>.

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
ca: Ho sentim, hi ha hagut masses intents fallits d'inici de sessió des d'aquesta adreça IP. Aquesta s'ha bloquejat temporalment. Proveu-ho més tard o <a href="@url">demaneu una nova contrasenya</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
ca[0]: Ho sentim, hi ha hagut més d'un intent fallit d'inici de sessió per aquest compte. S'ha bloquejat temporalment. Proveu-ho més tard o <a href="@url">demaneu una nova contrasenya</a>.
ca[1]: Ho sentim, hi ha hagut més de @count intents fallits d'inici de sessió per aquest compte. S'ha bloquejat temporalment. Proveu-ho més tard o <a href="@url">demaneu una nova contrasenya</a>.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Search is currently disabled.
ca: La cerca està actualment inhabilitada.

en: media item
ca: element mèdia

en: media items
ca: elements mèdia
