Totem (7.x-1.0-alpha8) - en to he translation catalogue (78 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Status
he: מצב

en: Register
he: הרשמה

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Private
he: פרטי

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Resources
he: מקורות

en: Overview
he: סקירה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Help
he: עזרה

en: Event
he: אירוע

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Upload
he: העלאה

en: Continue
he: להמשיך

en: Files
he: קבצים

en: All
he: הכל

en: Post
he: הודעה

en: Block
he: בלוק

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Media
he: מדיה

en: Members
he: חברים

en: Events
he: אירועים

en: Select all
he: בחר הכל

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Log in
he: כניסה

en: Close
he: סגירה

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Languages
he: שפות

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: Loading...
he: טוען...

en: Reset password
he: איפוס סיסמה

en: Reply
he: השב

en: Loading
he: בטעינה

en: Edit comment
he: עריכת תגובה

en: Featured
he: מובלט

en: Send message
he: שלח

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Only of the type(s)
he: רק מסוג(ים)

en: About
he: אודות

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Dates
he: תאריכים

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: @interval ago
he: לפני @interval

en: Write new message
he: יצירת הודעה חדשה

en: Edit @type
he: ערוך @type

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Sign in
he: כניסה

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?
