Totem (7.x-1.0-alpha9) - en to my translation catalogue (39 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Please enter some keywords.
my: ကျေးဇူးပြု၍ သော့ချက်စကားလုံးများကို ရေးသွင်းပါ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: Edit comment
my: မှတ်ချက်အား ပြုပြင်ရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Main menu
my: ပင်မ menu
