Totem (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (41 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: Upload
ast: Xubir

en: Continue
ast: Siguir

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Post
ast: Espublizar

en: Block
ast: Bloque

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Log in
ast: Entrar

en: Close
ast: Zarrar

en: 1 item | @count items
ast[0]: 1 elementu
ast[1]: @count elementos

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Languages
ast: Llingües

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Basic page
ast: Páxina básica
