Totem (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (35 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Private
gu: ખાનગી

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Location
gu: સ્થાન

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Close
gu: બંધ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Reply
gu: જવાબ

en: Edit comment
gu: ટિપ્પણી સંપાદિત કરો

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો

en: About
gu: વિશે

en: Report
gu: અહેવાલ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
