Totem (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Login attempt failed for %user.
or: %user ପାଇଁ ଲଗଇନ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Reset password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
