Totem (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (28 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Your search yielded no results
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਖੋਜ ਦੇ ਕੋਈ ਨਤੀਜੇ ਨਹੀ ਨਿਕਲ਼ੇ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Reset password
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਮੁੜ-ਸੈਟ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ

en: Edit comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੋਧੋ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
