Totem (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (47 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Overview
sq: Panorama

en: register
sq: regjistrohu

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: All
sq: Të gjitha

en: Post
sq: Dërgimi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Log in
sq: Identifikohu

en: 1 item | @count items
sq[0]: 1 element
sq[1]: @count elementë

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Please enter some keywords.
sq: Shkruaj ndonjë fjalëkyçe.

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Login attempt failed for %user.
sq: Përpjekja e identifikimit dështoi për përdoruesin %user.

en: Reset password
sq: Rivendos fjalëkalimin

en: Reply
sq: Përgjigju

en: Edit comment
sq: Ndrysho komentin

en: Containing any of the words
sq: Përmban një nga fjalët

en: Containing the phrase
sq: Përmban frazën

en: Containing none of the words
sq: Nuk përmban asnjë nga këto fjalë

en: Only of the type(s)
sq: Vetëm i llojit(eve)

en: About
sq: Informacione

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
