Totem (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Upload
az: Yükləmə

en: Continue
az: Davam et

en: Files
az: Fayllar

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Location
az: Məkan

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Log in
az: Loqin

en: Close
az: Bağlı

en: Languages
az: Dillər

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: RSS Feed
az: RSS Fid

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq

en: Reply
az: Cavab verin

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Only of the type(s)
az: Yalnız növ(lər)dən

en: About
az: Haqqında

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Dates
az: Tarixlər

en: @interval ago
az: @interval əvvəl
