Totem (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (47 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Post
hy: Գրառում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Edit comment
hy: Խմբագրել մեկնաբանություն

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
hy[0]: Ներեղություն, կան մեկից ավել ձախողված մուտքի փորձեր տվյալ հաշվի համար: Այն ժամանակավորապես արգելափակվել է :  Փորձեք մի փոքր ուշ կամ  <a href="@url">պահանջեք նոր գաղտնաբառ</a>:
hy[1]: Ներեղություն, կան մեկից ավել ձախողված մուտքի փորձեր @count տվյալ հաշվի համար: Այն ժամանակավորապես արգելափակվել է: Փորձեք մի փոքր ուշ կամ  <a href="@url">պահանջեք նոր գաղտնաբառ</a>:

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Add Media
hy: Ավելացնել մեդիա

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
