Totem (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (288 entries)

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enable
sl: omogoči

en: context
sl: kontekst

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: new
sl: novo

en: Tags
sl: Oznake

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Home page
sl: Domača stran

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Parent
sl: starš

en: Parents
sl: Starši

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: username
sl: uporabniško ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Modules
sl: Moduli

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: results
sl: rezulati

en: search
sl: išči

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Preview comment
sl: Predogled komentarja

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Unknown
sl: Neznan

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: status
sl: stanje

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Menu item
sl: Menijski element

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: To
sl: Za

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Poll duration
sl: Čas veljavnosti ankete

en: Poll votes
sl: Glasovi ankete

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Count
sl: Število

en: Mode
sl: Način

en: N/A
sl: N/D

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Widget
sl: Gradnik

en: System
sl: Sistem

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Owner
sl: Lastnik

en: security
sl: varnost

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: Basic
sl: Osnovno

en: Appearance
sl: Izgled

en: Allow
sl: Dovoli

en: User login
sl: Prijava

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: access denied
sl: dostop zavrnjen

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Position
sl: Položaj

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Votes
sl: 1 glas

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Function
sl: Funkcija

en: Germany
sl: Nemčija

en: China
sl: Kitajska

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Hidden
sl: Skrito

en: Attachments
sl: Priponke

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Key
sl: Ključ

en: English
sl: Angleščina

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: update
sl: posodobi

en: Titles only
sl: Samo naslovi

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Languages
sl: Jeziki

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Posts
sl: Prispevki

en: None.
sl: Brez.

en: Revert
sl: Povrni

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Blocked
sl: Blokiran

en: open
sl: odpri

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: Parent terms
sl: Starševski izrazi

en: Forums
sl: Forumi

en: revert
sl: povrni

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Attach
sl: Pripni

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.

en: image
sl: slika

en: Delete action
sl: Zbriši akcijo

en: Themes
sl: Teme

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: disable
sl: onemogoči

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sl: Napaka pri nalaganju. Datoteke ni bilo možno premakniti.

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Menus
sl: Meniji

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Reply
sl: Odgovori

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Loading
sl: Nalagam

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sl: Mapa %directory ni zapisljiva, ker na tej mapi niso nastavljena ustrezna dovoljenja.

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Context
sl: Kontekst

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: !a comments per page
sl: !a komentarjev na stran

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Any
sl: Katerokoli

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: Content ID
sl: ID vsebine

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: and
sl: in

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sl: Zaradi varnostnih razlogov je bila naložena datoteka preimenovana v %filename.

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sl: Dovoljene so samo datoteke z naslednjimi končnicami: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sl: Napaka med nalaganjem. Naložene datoteke %file  ni bilo mogoče premakniti na željeno mesto %destination.

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice

en: Comma
sl: Vejica

en: Uses
sl: Uporablja

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: The comment you are replying to does not exist.
sl: Komentar, na katerega odgovarjate, ne obstaja.

en: The MIME type of the file.
sl: MIME tip datoteke.

en: 1 character | @count characters
sl[0]: 1 znak
sl[1]: 2 znaka
sl[2]: 3 znaki
sl[3]: 5 znakov

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: Ampersand
sl: Znak "&"

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Date and time
sl: Datum in čas
