Totem (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (79 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: user
oc: utilizaire

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Private
oc: Privat

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Event
oc: Eveniment

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Continue
oc: Contunhar

en: Files
oc: Fichièrs

en: All
oc: Tot

en: Post
oc: Postar

en: Block
oc: Blòt

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Media
oc: Mèdia

en: Step 1
oc: Etapa 1

en: Step 2
oc: Etapa 2

en: Events
oc: Eveniments

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Log in
oc: Se connectar

en: Close
oc: Tampar

en: 1 item | @count items
oc[0]: @count element
oc[1]: @count elements

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Please enter some keywords.
oc: Entratz de mots claus.

en: Languages
oc: Lengas

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: RSS Feed
oc: Flux RSS

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Reset password
oc: Reïnicializar lo senhal

en: Reply
oc: Respondre

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Edit comment
oc: Modificar lo comentari

en: Featured
oc: Distintiu

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Containing any of the words
oc: Que conten al mens un dels mots

en: Containing the phrase
oc: Que conten la frasa

en: Containing none of the words
oc: Que conten pas cap dels mots

en: Only of the type(s)
oc: Solament del o dels tipes

en: About
oc: A prepaus

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Edit @type
oc: Modificar @type

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
oc: O planhèm, e a agut tròp d'ensages fracassats de connexion dempuèi aquesta adreça IP. Aquesta s'ha blocat temporalment. Ensajatz-lo mai tard o <a href="@url">demaneu una nova senhal</a>.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Search is currently disabled.
oc: La recèrca es actualament desactivada.

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
