Totem (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (111 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: user
pl: użytkownik

en: Register
pl: Rejestracja

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Private
pl: Prywatne

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Resources
pl: Zasoby

en: Overview
pl: Przegląd

en: File
pl: Plik

en: register
pl: rejestracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Event
pl: Termin

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Files
pl: Pliki

en: All
pl: Wszystko

en: Post
pl: Wpis

en: Block
pl: Blok

en: Inbox
pl: Odebrane

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Step 1
pl: Krok 1

en: Step 2
pl: Krok 2

en: Members
pl: Członkowie

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Close
pl: Zamknij

en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: Community
pl: Społeczność

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Please enter some keywords.
pl: Wprowadź proszę jakieś słowa kluczowe.

en: Languages
pl: Języki

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Sorry, unrecognized username or password.
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Reset password
pl: Nowe hasło

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Edit comment
pl: Edytuj komentarz

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Only of the type(s)
pl: Tylko wpisy typu

en: About
pl: O stronie

en: Report
pl: Raport

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Dates
pl: Daty

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: More details
pl: Więcej szczegółów

en: Terms of Use
pl: Regulamin

en: Main menu
pl: Menu główne

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: Resource
pl: Zasób

en: Recent Activity
pl: Ostatnia aktywność

en: Write new message
pl: Napisz nową wiadomość

en: Edit @type
pl: Edytuj @type

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
pl: Ostatnia czynność może być <a href="!undo">cofnięta</a>.

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
pl: Przepraszamy, zbyt wiele prób logowanie z tego adresu IP. Ten adres IP został tymczasowo zablokowany. Prosimy spróbować później lub wysłać <a href="@url">prośbę o nowe hasło</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
pl[0]: Przepraszamy, wystąpiła więcej niż jedna nieudana próba logowania na to konto. Zostało ono tymczasowo zablokowane. Prosimy spróbować później lub <a href="@url"> zażądać nowego hasła</a>.
pl[1]: Przepraszamy, wystąpiły więcej niż @count nieudane próby logowania na to konto. Zostało ono tymczasowo zablokowane. Prosimy spróbować później lub <a href="@url"> zażądać nowego hasła</a>.
pl[2]: Przepraszamy, wystąpiło więcej niż @count nieudanych prób logowania na to konto. Zostało ono tymczasowo zablokowane. Prosimy spróbować później lub <a href="@url"> zażądać nowego hasła</a>.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Invite Friends
pl: Zaproś znajomych

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Media
pl: Dodaj media

en: Search is currently disabled.
pl: Wyszukiwanie jest obecnie wyłączone.

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Header First
pl: Nagłówek pierwszy

en: Header Second
pl: Nagłówek drugi

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Sign in
pl: Wpisz się

en: Site info
pl: Informacje o stronie

en: Send invitations
pl: Wyślij zaproszenia

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: New message
pl: Nowa wiadomość

en: media item
pl: element mediów

en: media items
pl: elementy mediów
