Totem (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (92 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: user
et: kasutaja

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Private
et: Privaatne

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Resources
et: Ressursid

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: register
et: registreeru

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Event
et: Sündmus

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Continue
et: Jätka

en: Files
et: Failid

en: All
et: Kõik

en: Post
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: RSS
et: RSS vood

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Media
et: Meedia

en: Step 1
et: Samm 1

en: Step 2
et: Samm 2

en: Members
et: Liikmed

en: Select all
et: Vali kõik

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Log in
et: Sisene

en: Close
et: Sulge

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: Languages
et: Keeled

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Sorry, unrecognized username or password.
et: Vabandust, tundmatu kasutajanimi või parool.

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Reset password
et: Küsi uus parool

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Reply
et: Vasta

en: Loading
et: Laadimine

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Send message
et: Saada teade

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: About
et: Programmist

en: Report
et: Teavita

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Resource
et: Ressurss

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
et: Kahjuks on sinu IP-aadressilt liiga palju nurjunud sisselogimiskatseid. See IP-aadress on ajutiselt blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href="@url">telli uus parool</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
et[0]: Kahjuks on toimunud rohkem kui üks ebaõnnestunud katse sellelt kontolt sisse logida. See on ajutiselt suletud. Proovi hiljem uuesti või <a href="@url"> küsi uus parool</a>.
et[1]: Kahjuks on toimunud @count ebaõnnestunud katset sellelt kontolt sisse logida. See on ajutiselt suletud. Proovi hiljem uuesti või <a href="@url">küsi uus parool</a>.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Search is currently disabled.
et: Otsing on hetkel keelatud.

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: media item
et: meedia element

en: media items
et: meedia elemendid
