Totem (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (84 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Private
lt: Privatus

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Event
lt: Įvykis

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Upload
lt: Įkelti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Post
lt: Įrašas

en: Block
lt: Blokas

en: Inbox
lt: Gauta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Members
lt: Nariai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Close
lt: Uždaryti

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: Languages
lt: Kalbos

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Loading
lt: Kraunama

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Featured
lt: Svarbus

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Unblock
lt: Atblokuoti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: About
lt: Apie

en: Report
lt: Ataskaita

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Dates
lt: Datos

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Write new message
lt: Rašyti naują žinutę

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
lt: Ankstesnis veiksmas gali būt  <a href="!undo">atšauktas</a>.

en: User menu
lt: Nario meniu

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
lt: Atsiprašom iš jūsų IP adreso buvo per daug nepavykusių prisijungimų. Šis IP adresas laikinai užblokuotas. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
lt[0]: Atsiprašome, bet buvo daugiau kaip @count nepavykęs bandymas prisijungti prie šios paskyros. Ji laikinai užblokuota. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.
lt[1]: Atsiprašome, bet buvo daugiau kaip @count nepavykę bandymai prisijungti prie šios paskyros. Ji laikinai užblokuota. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.
lt[2]: Atsiprašome, bet buvo daugiau kaip @count nepavykusių bandymų prisijungti prie šios paskyros. Ji laikinai užblokuota. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Search is currently disabled.
lt: Paieška išjungta.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: media item
lt: medijos elementas

en: media items
lt: medijos elementai
