Totem (7.x-1.0-beta5) - en to mg translation catalogue (21 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: user
mg: mpikambana

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Filter
mg: Sivana

en: Log in
mg: Fidirana

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa
