Totem (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (82 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: user
sk: používateľ

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Private
sk: Súkromné

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Event
sk: Podujatie

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Upload
sk: Nahrať

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Post
sk: Príspevok

en: Block
sk: Blok

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Media
sk: Médiá

en: Members
sk: Členovia

en: Events
sk: Udalosti

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: Languages
sk: Jazyky

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Login attempt failed for %user.
sk: Neúspešný pokus o prihlásenie používateľa %user.

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Reset password
sk: Znovunastavenie hesla

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Edit comment
sk: Upraviť komentár

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Unblock
sk: Odblokovať

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Only of the type(s)
sk: Len typu

en: About
sk: Informácie o

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Dates
sk: Dátumy

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Recent Activity
sk: Nové aktivity

en: Write new message
sk: Napísať novú správu

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
sk: Predchádzajúcu akciu môžete vrátiť <a href="!undo">späť</a>.

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
sk: Prepáčte, priveľa neplatných pokusov o prihlásenie z vašej IP adresy. Adresa je dočasne zablokovaná. Skúste neskôr alebo <a href="@url">požiadajte o nové heslo</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
sk[0]: Ospravedlňujeme sa, ale zaznamenali sme viac ako jeden neúspešný pokus o prihlásenie k tomuto účtu. Účet je dočasne zablokovaný. Skúste to neskôr alebo <a href="@url">požiadajte o nové heslo</a>.
sk[1]: Ospravedlňujeme sa, ale zaznamenali sme viac ako @count neúspešné pokusy o prihlásenie k tomuto účtu. Účet je dočasne zablokovaný. Skúste to neskôr alebo <a href="@url">požiadajte o nové heslo</a>.
sk[2]: Ospravedlňujeme sa, ale zaznamenali sme viac ako @count neúspešných pokusov o prihlásenie k tomuto účtu. Účet je dočasne zablokovaný. Skúste to neskôr alebo <a href="@url">požiadajte o nové heslo</a>.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Search is currently disabled.
sk: Vyhľadávanie je práve vypnuté.

en: Footer menu
sk: Menu v päte
