Totem (7.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (81 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: user
el: χρήστης

en: Status
el: Κατάσταση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Approve
el: Έγκριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Resources
el: Πηγές

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Event
el: Συμβάν

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Files
el: Αρχεία

en: All
el: Όλες

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Media
el: Μέσα

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Events
el: Γεγονότα

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: 1 item | @count items
el[0]: 1 αντικείμενο
el[1]: @count αντικείμενα

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Please enter some keywords.
el: Πληκτρολογήστε κάποιες λέξεις-κλειδιά.

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: RSS Feed
el: Ροή RSS

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Reset password
el: Αρχικοποίηση κωδικού πρόσβασης

en: Reply
el: Απάντηση

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Edit comment
el: Επεξεργασία σχολίου

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Containing any of the words
el: Να περιέχει οποιαδήποτε από τις λέξεις

en: Containing the phrase
el: Να περιέχει τη φράση

en: Containing none of the words
el: Να μην περιέχει καμία από τις λέξεις

en: Only of the type(s)
el: Μόνο των τύπων

en: About
el: Περί

en: Report
el: Αναφορά

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Terms of Use
el: Όροι Χρήσης

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Write new message
el: Σύνθεση μηνύματος

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
el: Η προηγούμενη ενέργεια μπορεί να <a href="!undo">αναιρεθεί</a>.

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
el: Συγνώμη, υπήρξαν πολλές αποτυχημένες προσπάθειες σύνδεσης από την διεύθυνση IP σας. Αυτή η διεύθυνση IP έχει, προσωρινά, αποκλειστεί. Δοκιμάστε πάλι αργότερα ή <a href="@url">ζητήστε ένα νέο συνθηματικό</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
el[0]: Συγνώμη, αλλά υπήρξαν περισσότερες από μία αποτυχημένες προσπάθειες σύνδεσης σε αυτόν το λογαριασμό και προσωρινά, αποκλείστηκε. Ξαναπροσπαθήστε αργότερα ή <a href="@url">ζητήστε ένα νέο συνθηματικό</a>.
el[1]: Συγνώμη, αλλά υπήρξαν περισσότερες από @count αποτυχημένες προσπάθειες σύνδεσης σε αυτόν το λογαριασμό και προσωρινά, αποκλείστηκε. Ξαναπροσπαθήστε αργότερα ή <a href="@url">ζητήστε ένα νέο συνθηματικό</a>.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Invite Friends
el: Πρόσκληση Φίλων

en: Search is currently disabled.
el: Η αναζήτηση είναι απενεργοποιημένη.

en: %type_name: Create new content
el: %type_name: Δημιουργήστε νέο περιεχόμενο

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου
