Totem (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (76 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Private
eu: Pribatua

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: File
eu: Fitxategi

en: register
eu: harpidetu

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Event
eu: Gertaera

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: Upload
eu: Igo

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Files
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Post
eu: Argitalpena

en: Block
eu: Blokea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Members
eu: Kideak

en: Events
eu: Gertaerak

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Log in
eu: Sartu

en: Close
eu: Itxi

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: Community
eu: Komunitatea

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Please enter some keywords.
eu: Mesedez sartu hitz-gako batzuk.

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Reset password
eu: Berrezarri pasahitza

en: Reply
eu: Erantzun

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Edit comment
eu: Editatu iruzkina

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: Containing any of the words
eu: Hauetako edozein hitz daukana

en: Containing the phrase
eu: Esaldia daukana

en: Containing none of the words
eu: Hauetako hitzik ez daukana

en: Only of the type(s)
eu: Mota hauetakoa bakarrik

en: About
eu: (r)i buruz

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Dates
eu: Datak

en: Discussion
eu: Eztabaida

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Write new message
eu: Idatzi mezu berria

en: Edit @type
eu: Editatu @type

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: %type_name: Create new content
eu: %type_name: Eduki berria sortu
