Totem (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Private
ne: निजि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Upload
ne: अपलोड

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Media
ne: मिडिया

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: %type_name: Create new content
ne: %type_name: नयाँ सामग्री बनाउनुहोस्
