Totem (7.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (67 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: 1 item | @count items
bo[0]: ནང་ཚན་@count

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Please enter some keywords.
bo: གནད་ཚིག་འགའ་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: RSS Feed
bo: RSS བསྡུས་བརྗོད

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Reset password
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Containing any of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་རུང་ཞིག་ཡོད་པ

en: Containing the phrase
bo: ཚིག་འདི་ཡོད་པ

en: Containing none of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་ཡང་མེད་པ

en: Only of the type(s)
bo: རིགས་འདི་དག་ཁོ་ན་ཡིན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Edit @type
bo: @type་རྩོམ་སྒྲིག

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིIP ཁ་བྱང་ནས་ནང་འཇུག་གི་ཚོད་ལྟ་མང་དྲག་སོང་། IP ཁ་བྱང་འདི་གནས་སྐབས་བཀག་འགོག་བྱས་ཟིན། ཅུང་ཙམ་འགོར་རྗེས་ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་<a href="@url">གསང་གྲངས་གསར་པ་ཞིག་ལེན་རོགས།</a>

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
bo[0]: དགོངས་དག་ཞུ། ཐོ་ཁོངས་འདིར་ནང་འཇུག་ཚོད་ལྟ་ཐེངས་གཅིག་ལས་མང་བ་བྱས་འདུག་པས་ཐོ་ཁོངས་འདི་གནས་སྐབས་བཀག་འགོག་བྱེད་རྒྱུ་ཡིན། ཏོག་ཙམ་འགོར་རྗེས་བསྐྱར་དུ་ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ་དང་ཡང་ན་<a href="@url">གསང་གྲངས་གསར་བ་ཞིག་རེ་ཞུ་བྱེད་</a>་རོགས།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Search is currently disabled.
bo: མིག་སྔར་འཚོལ་བཤེར་ཀྱི་བྱེད་ནུས་སྤྱད་མི་ཆོག
