ToText (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Configure
eo: Agordu

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon
