ToText (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: Configure
hu: Beállít

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Errors only
hu: Csak hibák
