ToText (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Message
is: Skilaboð

en: Configure
is: Stilla

en: Send message
is: Senda skilaboð
