ToText (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Message
km: សារ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ
