ToText (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Send message
ml: സന്ദേശം അയയ്ക്കുക
