ToText (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Send message
nn: Send melding
