ToText (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Message
pt: Mensagem

en: Configure
pt: Configurar

en: Send message
pt: Enviar mensagem

en: Errors only
pt: Somente erros
