ToText (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Message
tr: İleti

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Send message
tr: İletiyi gönder
