ToText (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Message
bs: Poruka

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Send message
bs: Pošalji poruku
