ToText (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Configure
cs: Nastavení

en: Send message
cs: Odeslat zprávu
