ToText (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Send message
eu: Bidali mezua
