ToText (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Configure
fr: Configurer

en: Send message
fr: Envoyer le message

en: Test mode
fr: Mode test
