ToText (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો
