ToText (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Test mode
pl: Tryb testowy
