ToText (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیغام

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Send message
fa: ارسال پیغام
