Touch (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarni

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: You are here
is: Þú ert hér
