Touch (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Help
fi: Ohje

en: Core
fi: Ydin

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: By !username on !datetime
fi: Kirjoittaja: !username - !datetime

en: Enter your Twitter username.
fi: Syötä Twitter-käyttäjänimesi.

en: Facebook Username
fi: Facebook käyttäjänimi

en: Enter your Facebook username.
fi: Syötä Facebook-käyttäjänimesi.
