Touch (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Main menu
hu: Főmenü

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second Sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Twitter Username
hu: Twitter felhasználónév

en: Search Box
hu: Keresési doboz

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Touch
hu: Érintés

en: By !username on !datetime
hu: !username – !datetime

en: Enter your Twitter username.
hu: A Twitter felhasználónév megadása.

en: Facebook Username
hu: Facebook felhasználónév

en: Enter your Facebook username.
hu: A Facebook felhasználónév megadása.

en: First Footer
hu: Első lábléc

en: Second Footer
hu: Második lábléc

en: Third Footer
hu: Harmadik lábléc

en: Fourth Footer
hu: Negyedik lábléc
