Touch (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Help
lt: Pagalba

en: Core
lt: Branduolys

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas
